Nadruki reklamowe na koszulki

Nadruki reklamowe

Naszą główną specjalizacją są nadruki reklamowe na wszelakich rodzajach powierzchni. Posiadamy pełny wachlarz usług w zakresie:

  • sitodruku
  • tampodruku
  • termotransferu
  • grawerowania
  • druku offsetowego
  • druku cyfrowego
  • druku wielkoformatowego
  • druk UV

Zapytaj naszego pracownika o szczegóły:

Zapytaj
nadruki na koszulki, odzież reklamowa

Nasz zespół młodych, energicznych ludzi nie zrobiłby nic bez doświadczenia naszych grafików komputerowych. Ponieważ do produkcji nadruków z reguły potrzebujemy logo w formacie krzywych wektorowych potrzebna jest wiedza, doświadczenie oraz oprogramowanie niezbędne do przetwarzania takich formatów.

Świadczymy standardowo usługi związane z przygotowaniem loga do produkcji nadruku ale także możemy na życzenie klienta przekształcić zwykły obraz np. JPG, BMP w format potrzebny do realizacji zleceń i nie tylko. Wizualizacje, projektowanie stron WWW czy też animacje 3D nie są dla nas problemem. W każdej chwili możesz sprawdzić portfolio naszego najlepszego grafika klikając ten link.

Zapytaj naszego pracownika o szczegóły:

Zapytaj

Sitodruk – jedna z najpopularniejszych metod nadruku

Decydując się na nadruki reklamowe, oprócz wybrania odpowiedniego projektu graficznego, trzeba także zdecydować, jaką metodę druku wybrać. Metoda sitodrukowa jest uniwersalna, ponieważ umożliwia zadruk dowolnego materiału. Bez względu na to, czy mają to być plakaty reklamowe, materiałowe torby, odzież czy też plastikowe gadżety, sitodruk zapewnia bardzo wysoką jakość nadruku. Jego dodatkową zaletą jest fakt, że nadruki są wodoodporne - co ma znaczenie w przypadku odzieży i potencjalnych obaw o zniszczenie jej podczas prania.

Wykonując nadruk reklamowy techniką sitodrukową, farba drukarska jest przeciskana przez szablon ze specjalnymi sitami bezpośrednio na produkt. Następnie wykonany w ten sposób nadruk zostaje utwardzony poprzez podgrzanie farby do 160 stopni Celsjusza, by odpowiednio utrwalić ją na powierzchni materiału. Sitodruk doskonale nadaje się do produkcji na szeroką skalę - dzięki zamówieniu wielu sztuk tego samego produktu koszty eksploatacyjne (takie jak użyte farby czy przygotowanie właściwego szablonu) w przeliczeniu na sztukę wyjdą najkorzystniej.

Nadruk reklamowy – dlaczego warto?

Wręczając klientom lub potencjalnym klientom gadżet zawierający nadruk, reklama Twojej firmy rusza wraz z nimi w świat. Dzięki temu więcej osób może się dowiedzieć o Twojej działalności. Nawet zwykła koszulka z logo firmy może być noszona przez nowego właściciela przy różnych okazjach, trafiając do oczu osób, do których trudno byłoby dotrzeć w inny sposób. Nadruki mają jednak o wiele więcej zalet - wręczając gadżety-upominki, zbudujesz pozytywne skojarzenia z firmą lub marką. Sięgając po dany gadżet, klienci będą sobie przypominać, w jakich - pozytywnych - okolicznościach weszli w jego posiadanie. Także nadruki na odzieży roboczej mają znaczenie - pracownicy Twojej firmy czy sklepu, ubrani w odzież firmową, budują wśród klientów świadomość marki. Im częściej klient będzie mieć kontakt z logo firmy, tym bardziej utrwali jej wizerunek w swojej świadomości.

Podniesienie prestiżu firmy przez właściwe gadżety

Nadruk reklamowy na gadżecie może także wpłynąć na zwiększenie prestiżu Twojej marki – pod warunkiem, że upominek będzie spójny z ideą firmy. Jeżeli przedsiębiorstwo szczyci się byciem eko, warto postawić na gadżety z nadrukami pochodzące z recyklingu. Firmy korzystające z materiałów wyprodukowanych w Polsce mogą podkreślić właściwymi gadżetami – lub wykonanymi na nich nadrukami – swoją postawę. Dobrze przemyślany gadżet i nadruk reklamowy mogą pozytywnie wpłynąć na wizerunek Twojej firmy w świadomości społecznej.

Copyright © 2017 Fitchoice.eu Sp. z o.o.
Współpraca: all4u