Infolinia +48 12 307 30 03

Filtruj produkty Showing all 2 results
Sortuj wyniki wg.
Marka
Kategorie produktów
Filtr ceny
Dostępność
Technika nadruku
Materiał
Model

Kategoria: Znacznik sportowy

Plastrony piłkarskie, numery startowe i innego typu znaczniki sportowe – ciężko wyobrazić sobie bez nich wiele różnego typu imprez sportowych. Nie ważne czy to towarzyski mecz w piłkę pomiędzy dwoma osiedlami, bieg charytatywny, czy firmowa impreza integracyjna impreza sportowa dla pracowników i ich dzieci. Wbrew pozorom, odpowiednia oprawa tego typu wydarzenia jest naprawdę istotna. Propozycje zebrane w tej kategorii z pewnością przypadną do gustu osobom odpowiedzialnym za organizację takich imprez, na większą i mniejszą skalę. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, obejmującą nie tylko doskonałe znaczniki, ale także świetnie gadżety sportowe, które sprawdzą się na przykład w formie nagród za udział, pamiątek dla uczestników itd.

Plastrony piłkarskie i nie tylko
Nasza oferta powstała z myślą o potrzebach nawet najbardziej wymagających klientów. W kategorii tej znajdziesz najlepsze znaczniki sportowe. Do wyboru mamy plastrony (wykonane z siateczki kamizelki), a także numery startowe, które łatwo można przymocować do ubrania. Naszym klientom oferujemy możliwość umieszczenia na nich logotypów, napisów (nazwy firmy lub drużyny, imion pracowników itp.), a także dowolnych grafik. Dzięki temu te funkcjonalne gadżety zyskają jednocześnie funkcję reklamową. To świetna opcja na promocję podczas dowolnej imprezy sportowej! Dzięki wysokiej jakości naszych produktów, a także dbałości nawet o najdrobniejsze detale przy nanoszeniu grafik, napisów i logotypów, możesz mieć pewność, że będą się one bardzo profesjonalnie prezentować, nawet podczas najbardziej zaciekłej rywalizacji.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie
W naszej pracy skupiamy się na indywidualnym podejściu do każdego klienta i zrozumieniu jego potrzeb. Nie trzymamy się sztywno schematów, działamy niesztampowo i jesteśmy elastyczni. Chętnie podejmujemy się realizacji nawet skomplikowanych projektów, zarówno jeśli chodzi o plastrony piłkarskie czy numery startowe, jak i o gadżety na eventy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, także jeśli chodzi o wycenę. U nas możesz liczyć na bardzo atrakcyjny cennik! Zachęcamy, abyś przekonał się o tym osobiście. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości związane z naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy, podpowiemy oraz doradzimy, abyś znalazł w naszej ofercie dokładnie to, czego Ci trzeba.