Infolinia +48 12 307 30 03

Filtruj produkty Showing 1 - 20 of 29 results
Sortuj wyniki wg.
Marka
Kategorie produktów
Filtr ceny
Dostępność
Technika nadruku
Materiał
Model

Kategoria: Pendrive

Poszukując gadżetu, który sprawdzi się w przypadku różnego rodzaju klientów, pendrive z nadrukiem stanowi uniwersalny upominek, bez względu na wiek klienta i jego relacje z Twoją firmą. Jest to urządzenie, którego używa się powszechnie, niemal każdego dnia – dzięki temu możesz mieć pewność, że logo Twojej firmy, nadrukowane na pendrive wielokrotnie będzie eksponowane przez klienta. Dzięki użyteczności tego gadżetu klient będzie z niego chętnie korzystać nie tylko w domu, ale także w innych miejscach, gdzie postronne osoby zobaczą reklamę na tym produkcie.

Co istotne, oferujemy wybór pendrive reklamowych nie tylko w rozmaitych kolorach, ale także w różnych wariantach. Możesz zamówić ten gadżet w wersji wysuwanej, zamykanej lub otwartej. W naszej ofercie znajdują się pendrive z obudowami wykonanymi z różnego rodzaju materiałów – plastiku, metalu, a nawet skóry, połączonej z chromowaną obudową.

Nie tylko klasyczna forma – postaw na innowację
Same pendrive reklamowe to nie wszystko – warto pokusić się o odpowiednie pudełko na to urządzenie. Może ono być eleganckie, z delikatnym grawerem lub nadrukiem logo Twojej firmy, stanowiąc nie tylko zabezpieczenie dla pendrive, ale także dodatkowy nośnik reklamowy. Bardziej prestiżowy klient może otrzymać pendrive z pudelkiem CUBE, które podniesie walory estetyczne podarunku. Innym z luksusowych rozwiązań jest pudełko metalowe, wyłożone w środku pianką z wycięciem na pamięć USB. W połączeniu z grawerem oraz odpowiednią pamięcią reklamowe pendrive trafią nawet do najbardziej wymagających klientów.

Możesz również pójść o krok dalej i wybrać z naszej oferty pendrive z logo firmy w kształcie plastikowej karty kredytowej. Dzięki temu klient może nosić pendrive zawsze przy sobie, natrafiając na umieszczoną na nim reklamę Twoich usług za każdym razem, gdy sięgnie do portfela.

Przenośna pamięć to nie tylko pendrive
Choć pendrive z logo należy do standardowych rozwiązań, nic nie stoi na przeszkodzie, by sprezentować klientowi inny produkt, nawiązujący do tego rozwiązania. Dobrą alternatywą, która będzie produktem przydatnym dla klienta, a zarazem posiadającym regularnie eksponowaną powierzchnią reklamową, są poręczne powerbanki. Dedykowane osobom, które często podróżują, umożliwiają parokrotne naładowanie telefonu. Równocześnie ich gabaryty dają o wiele większe możliwości nadruku. Równie ciekawym rozwiązaniem są oferowane przez nas adaptery podróżne, posiadające cztery wtyczki o różnych standardach, dzięki czemu ułatwiają zagraniczne podróże.