Infolinia +48 12 307 30 03

Filtruj produkty Showing the single result
Sortuj wyniki wg.
Marka
Kategorie produktów
Filtr ceny
Dostępność

Kategoria: Naklejki

Naklejki reklamowe to uniwersalne gadżety firmowe, które od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Za ich pomocą można zadbać o spójną identyfikację wizualną swojej firmy, oznakować stoisko firmowe lub dotrzeć do nowych odbiorców w przestrzeni publicznej. Na życzenie klientów wykonujemy naklejki w dowolnym kształcie i rozmiarze, z wybranym nadrukiem: rysunkiem, logo, hasłem reklamowym, nazwą i danymi firmy.

Naklejki reklamowe z logo lub nazwą firmy – gadżet na każdy budżet
Naklejki z indywidualnie przygotowanym nadrukiem to niedrogi gadżet, którego zakup zmieści się w budżecie każdej kampanii reklamowej. Możemy zagwarantować Państwu atrakcyjną cenę niezależnie od liczby sztuk. Składając zamówienie, warto zaopatrzyć się w większą liczbę naklejek reklamowych. Ten niewielki gadżet można wykorzystać na wiele sposobów, rozdając go klientom, dołączając do zamówień internetowych czy używając go do znakowania firmowych produktów.

Naklejki na dowolny rodzaj powierzchni
Nasze naklejki reklamowe drukujemy wyłącznie na materiałach najwyższej jakości – folii samoprzylepnej, trwale przylegającej do każdego rodzaju powierzchni: papieru, drewna, szkła, metalu. Na życzenie klientów możemy wykonać nadruk także na folii przeźroczystej, która daje oryginalny efekt wizualny.

Zastosowania naklejek reklamowych
To, w jaki sposób naklejki reklamowe zostaną wykorzystane do celów promocyjnych, zależy wyłącznie od potrzeb firmy i od kreatywności osób odpowiedzialnych za działania marketingowe. Naklejki reklamowe z logo są niskokosztowym sposobem na stworzenie firmowych materiałów biurowych – oklejając nimi teczki, segregatory czy notatniki można zadbać o wizerunek firmy na spotkaniach biznesowych czy prezentacjach. Niewielkie naklejki są także często wykorzystywane w restauracjach – na opakowaniach dań na wynos, miejscach przyjaznych dzieciom (na przykład rozdawane jako nagroda za wizytę u dentysty czy lekarza), sklepach z produktami przeznaczonymi dla młodych osób.

Kreatywne grafiki lub teksty na naklejkach rozmieszczonych w różnych punktach w przestrzeni publicznej mogą przyciągać wzrok przechodniów i zachęcać do interakcji – na przykład do odwiedzenia strony internetowej firmy. Naklejki reklamowe z logo są często wykorzystywanym elementem kampanii promocyjnych kierowanych do młodych osób. Można je rozdawać potencjalnym klientom, zwiększając zasięg działań reklamowych i zapewniając większą rozpoznawalność marki.