Infolinia +48 12 307 30 03

Filtruj produkty Showing 1 - 20 of 245 results
Sortuj wyniki wg.
Marka
Kategorie produktów
Filtr ceny
Dostępność
Technika nadruku
Materiał
Model

Kategoria: Eventy

Samo przygotowanie wydarzenia nie wystarcza – trzeba jeszcze znaleźć sposób aby przyciągnąć odwiedzających i na stale zapisać się w ich pamięci. Te funkcje spełniają właśnie nasze gadżety! Oferujemy miedzy innymi: breloki, przypinki, chorągiewki, balony i flagi reklamowe.

By mieć pewność, że goście wydarzenia zechcą zabrać ze sobą nasze gadżety warto sięgnąć po te najbardziej praktyczne jak: kubki termiczne lub parasole z własnym nadrukiem.

Wiemy także, że klienci cenią estetykę i jakość wykonania, więc przywiązujemy ogromną wagę do tego, aby nadruki na parasolach, balonach, flagach czy kubkach były trwałe, w przyjaznych dla oka kolorach i jak najlepiej poskreślały charakter eventu.

Stacjonarne gadżety eventowe
Wybierając się na targi lub przygotowując stoisko reklamowe na dowolnym evencie, warto rozważyć inwestycje w profesjonalną ściankę reklamową. Doskonale nadaje się ona na imprezy czy konferencje, podczas których prezentowana ma być Twoja firma. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko ścianki proste, ale także łukowe, a w pakiecie do nich stolik konferencyjny. Warto pokusić się także o banery reklamowe konkretnych produktów. Są one drukowane cyfrowo na plandece, dzięki czemu wykazują odporność na wodę i promieniowanie UV. Oznacza to, że można je bez obaw powiesić również na zewnątrz. Rozwiązaniem, po które sięga wiele firm, jest również roll up reklamowy, którego lekka, aluminiowa konstrukcja ułatwia transport. Może on służyć jako baner czy tablica, prezentujące nowy produkt lub usługę, może także być wykorzystany do zwiększenia widoczności stanowiska na targach lub innego rodzaju eventach.

Podręczne gadżety na eventy
Dbając o to, by potencjalni klienci na dłużej zapamiętali Twoją firmę oraz przedstawianą na targach lub evencie ofertę, warto postawić na podręczne gadżety, które można wręczać odwiedzającym stoisko gościom. Do sztandarowych już przykładów należą uwielbiane przez dzieci chorągiewki, flagi i balony z firmowym logo. Równie popularne i skuteczne marketingowo są breloki w kształcie mini pluszaków lub innych, metalowych bądź plastikowych elementów, zawierających dodatkową reklamę Twojej firmy lub usług. Innymi tego typu produktami, które warto wziąć pod uwagę, są odblaskowe opaski, a także przypinki, naklejki czy frotki. Zajmują niewiele miejsca i mogą stanowić drobny upominek dla odwiedzających, którzy – korzystając z nich – staną się zarazem wędrownymi nośnikami reklamowymi Twojej firmy lub usługi.

Pozostałe gadżety promocyjne
Wśród pozostałych gadżetów promocyjnych, wyróżnić należy przede wszystkim parasole z nadrukowanym na materiale firmowym logotypem. Są one nie tylko elementem reklamowym, ale mają także realną wartość użytkową dla potencjalnych lub aktualnych klientów. Podobnie wartość w życie nowych właścicieli wnoszą odblaskowe workoplecaki, ręczniki czy kubki termiczne. Osobny rodzaj gadżetów stanowią plastikowe karty z Twoją grafiką – mogą posłużyć przykładowo jako karta rabatowa dla stałych klientów lub umożliwiająca skorzystanie z wyjątkowej promocji dla odwiedzających stoisko targowe. Zastosowań tego typu gadżetów może być wiele, zależnie od Twojej kreatywności oraz możliwości biznesowych.