Infolinia +48 12 307 30 03

Filtruj produkty Showing all 6 results
Sortuj wyniki wg.
Marka
Kategorie produktów
Filtr ceny
Dostępność
Technika nadruku
Materiał
Model

Kategoria: Galon na wodę

Zdrowy styl życia zachęca do poszukiwania rozwiązań, dzięki którym łatwiej jest zadbać o swój organizm i poczuć się lepiej we własnym ciele. Picie wody, minimum dwóch litrów dziennie, może być kłopotliwe, szczególnie dla osób znajdujących się w ciągłym biegu. Mowa tutaj nie tylko o sportowcach, ale także o osobach zapracowanych. Aby mieć ciągły dostęp do wody, warto zaopatrzyć się w wygodny galon na wodę, którego pojemność może sięgać nawet 2,2 l. Jest to idealne rozwiązanie dla osób mobilnych, ciągle przemieszczających się.

Nowoczesny design z firmowym nadrukiem
Prezentowane gadżety nadają się zarówno dla osób aktywnie uprawiających sport, jak i każdego człowieka biznesu mającego niewiele czasu dla siebie. Produkt ten zaprojektowano w taki sposób, by idealnie wpasowywał się w obowiązujące trendy. Transparentne, intrygujące kolory galonów przyciągają uwagę i właśnie dlatego mogą one stanowić idealny nośnik reklamy. Promowanie swojej marki z pomocą prozdrowotnych gadżetów będzie idealnym sposobem na zwiększenie zainteresowania Twoją firmą oraz przyczyni się do utrwalenia jej pozytywnego wizerunku. W zależności od modelu galonu mogą to być niewielkie podręczne butelki, jak również wielolitrowe pojemniki stosowane stacjonarnie w biurach, urzędach czy innych budynkach instytucjonalnych.

Wszystkie prezentowane przez nas modele można opatrzyć nadrukiem z logo firmy, dzięki czemu rozpoznawalność marki zdecydowanie wzrośnie. Nasze produkty powstają z wysokiej jakości tworzywa, a ich profil pozwala na umieszczenie dużego i wyraźnego nadruku. To najlepszy sposób na to, by reklama rzucała się w oczy i przyciągała spojrzenia zainteresowanych osób. Oferowane przez nas usługi nadruku to gwarancja trwałości nanoszonej reklamy, która przetrwa lata, nawet w czasie intensywnego użytkowania gadżetu.

Świadoma promocja marek naszych klientów
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest jakość w przypadku gadżetów reklamowych. Naniesienie logo w formie nadruku na przedmioty powstające z wysokogatunkowych tworzyw czy ekologicznych materiałów jest pozytywnie odbierane przez użytkowników takich drobiazgów. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego w zgodzie z prawami marketingu i promocji oferujemy Ci kolekcję galonów, które przyczynią się do rozreklamowania Twojej marki i firmy. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego pozostajemy do dyspozycji i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące wysokiej jakości nadruku promocyjnego na gadżetach.