Infolinia +48 12 307 30 03

Filtruj produkty Showing all 5 results
Sortuj wyniki wg.
Marka
Kategorie produktów
Filtr ceny
Dostępność
Technika nadruku
Materiał
Model

Kategoria: Kamizelka odblaskowa

Zapewniająca widoczność w trakcie prac drogowych czy na placu budowy kamizelka odblaskowa to nie tylko wymóg prawny, ale także kwestia bezpieczeństwa pracownika. Odblaskowa kamizelka jest także niezbędnym elementem wyposażenia każdego samochodu. Dzięki fluorescencyjnym kolorom i wykonanym z odblaskowych materiałów paskom sprawdza się w każdych warunkach pogodowych, także podczas deszczu czy mgły.

Doskonała widoczność w każdych warunkach
Kamizelki odblaskowe są wykonane z materiału w kolorze żółtym lub pomarańczowym. Te fluorescencyjne barwy są najlepiej widoczne w ciemności, podczas mgły lub deszczu, są także rozpoznawane przez osoby z różnego rodzaju dysfunkcjami wzroku. Widoczność odblaskowej kamizelki poprawiają dodatkowo dwa szerokie pasy z odblaskowego materiału, które odbijają światła samochodów lub innych pojazdów. Odblaski są widoczne z odległości 150 metrów. Tak wykonana kamizelka spełnia normę EN471.

Niezawodna jakość kamizelek odblaskowych
Dostępne w naszym sklepie kamizelki odblaskowe są wykonane z poliestru, który wyróżnia się trwałością i odpornością na zniszczenie. Jest to materiał odporny na zabrudzenia, doskonale sprawdzający się w trudnych warunkach.

Zastosowanie odblaskowej kamizelki
Noszenie pomarańczowej lub żółtej kamizelki odblaskowej jest wymagane przepisami w wielu sytuacjach. Używa się ich do poprawy bezpieczeństwa i widoczności osób pracujących na budowach, podczas remontów dróg i innych prac drogowych. Odblaskowa kamizelka jest także często używana przez pieszych poruszających się poza terenem zabudowanym – zgodnie z kodeksem drogowym, muszą oni posiadać elementy odblaskowe widoczne dla kierowców. Jest to także obowiązkowy element wyposażenia samochodu. Kamizelkę należy mieć na sobie w sytuacji, gdy samochód ulegnie wypadkowi lub awarii i kierowca przebywa na jezdni, wzywając pomoc lub próbując naprawić pojazd.

Kamizelki odblaskowe z nadrukiem – praktyczny gadżet firmowy
Wielu klientów decyduje się na wykonanie nadruku na kamizelce. Może to być logo firmy, hasło reklamowe lub grafika. Dzięki temu można łatwo rozpoznać pracowników na większych placach budowy, gdzie inwestycję realizuje kilka firm budowlanych jednocześnie. Kamizelki odblaskowe z nadrukiem mogą być także traktowane jako gadżet firmowy i rozdawane podczas spotkań z klientami, imprez czy targów. Nowoczesna technologia druku pozwala nam nanieść na materiał dowolny element tekstowy lub graficzny.