Infolinia +48 12 307 30 03

Filtruj produkty Showing all 2 results
Sortuj wyniki wg.
Marka
Kategorie produktów
Filtr ceny
Dostępność

Kategoria: Przypinki

Przypinki to przydatny gadżet, cieszący się dużą popularnością. Możesz zamówić je dla swoich pracowników, aby dumnie prezentowali logo firmy np. na targach lub innych eventach, a także dla swoich klientów, którym wręczysz go w ramach gratisu do transakcji lub zamówienia, nagrody za udział w konkursie itd. To prawdziwie uniwersalne gadżety promocyjne! Jeśli interesują Cię przypinki na zamówienie, wykonane zgodnie z Twoim indywidualnym projektem, wprost nie mogłeś lepiej trafić. Zapoznaj się z naszą ofertą i złóż zamówienie już dziś.

Wysokiej jakości przypinki do ubrań
Choć malutkie i niepozorne, przypinki z własnym nadrukiem mogą mieć ogromną moc reklamową. Przypięte do koszulki, a nawet do torby czy plecaka, będą rzucać się w oczy i budować świadomość Twojej marki. W wielu przypadkach mogą być także cenną pamiątką z jakiegoś wydarzenia. Dlatego warto zadbać o to, aby były wykonane z dbałością nawet o najdrobniejsze szczegóły. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na to, że gadżety biurowe, sportowe i reklamowe spełnią wszelkie ich oczekiwania. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i z ogromnym zaangażowaniem. Zadbamy o to, aby zaprojektowane przez klienta logo, pamiątkową grafikę lub inny, dowolny wzór przenieść na przypinkę, która będzie się nienagannie prezentować. Do wyboru są przypinki na agrafce oraz klasyczne, okrągłe przypinki. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów zamówienia oraz indywidualnej wyceny. Z nami przekonasz się, że przypinki z własnym nadrukiem nie muszą być drogą inwestycją.

U nas zamówisz nie tylko przypinki
Przypinki do ubrań na zamówienie stanowią jedynie część naszej bogatej oferty. Mamy ogromne doświadczenie we współpracy z firmami, organizacjami, szkołami i innymi instytucjami. Wykonujemy różnorodne gadżety reklamowe idealne jako prezent dla nowych pracowników lub kontrahentów, niezastąpione podczas różnych wydarzeń itd. Zawsze stawiamy na najwyższą jakość oraz profesjonalną obsługę klienta. Przekonaj się, że jesteśmy sprawdzonym partnerem już dziś!