Infolinia +48 12 307 30 03

Filtruj produkty Showing 1 - 20 of 768 results
Sortuj wyniki wg.
Marka
Kategorie produktów
Filtr ceny
Dostępność
Technika nadruku
Materiał
Model

Kategoria: Akcesoria fitness

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem dedykowanym sportowcom i osobom amatorsko uprawiającym sport. Produkty te idealnie sprawdzają się w czasie aktywności fizycznej. Przykładem są bidony o nowoczesnej i modnej formie, bardzo praktyczne i podręczne. Oferujemy również większe galony, które po napełnieniu wodą będą sprawdzać się w swojej roli nawet w czasie długiego i intensywnego treningu. Z ich pomocą nawodnienie organizmu będzie możliwe w dowolnym momencie. W naszej kolekcji znajdują się ponadto inne gadżety sportowe, które pozwolą na sprawne przygotowanie shake’ów i koktajli, które są wskazane w czasie rozbudowywania tkanki mięśniowej. W myśl propagowania zdrowego stylu życia pragniemy także przedstawić ofertę certyfikowanych pojemników z uszczelkami o różnej pojemności i różnym kształcie. Dzięki specjalnie opracowanej formule ułatwią przechowywanie żywności w bezpiecznych i hermetycznych warunkach.

Oferta dla firm
Prezentowane produkty zostały zaprojektowane w sposób, który umożliwia umieszczenie na nich logo firmy. Przeprowadzenie personalizacji zamówienia zgodnie z wymogami i oczekiwaniami klientów pozwoli na stworzenie gamy produktów promujących i reklamujących zainteresowanych kontrahentów. Naniesienie nadruku w widocznym miejscu z pomocą technologii DTG, którą obsługujemy, zwiększa skutecznie atrakcyjność danego produktu, co przekłada się na konkretne zyski dla firm. Z kolei nadruk logo lub wybranej grafiki czy tekstu przyczyni się do skutecznej, profesjonalnej promocji na rzecz danego przedsiębiorstwa. Gadżety sportowe reklamowe to nasza specjalność. Dostarczamy zarówno modny produkt, jak i jego przygotowanie do sprzedaży zgodnie ze zleceniem.

Profesjonalny nadruk promocyjny
Czy zastanawiasz się, jak zwiększyć rozpoznawalność swojej marki, jednocześnie wpisując się w panujące trendy dotyczące zdrowego i aktywnego stylu życia? Nasze gadżety sportowe na prezent powstają z certyfikowanych i bezpiecznych materiałów oraz tworzyw. Spełniają się w swoim praktycznym przeznaczeniu, przy czym skutecznie promują wizerunek Twojej firmy. Zapewniamy nadruk i znakowanie asortymentu zgodnie z zamówieniem. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii możemy wykonywać zlecenia o niskim nakładzie, jednak wciąż w atrakcyjnej cenie. Oferujemy nadruk, znakowanie towaru, jak również haft – wszystko zgodnie z potrzebami Twojej firmy.