Infolinia +48 12 307 30 03

Filtruj produkty Showing 1 - 20 of 3804 results
Sortuj wyniki wg.
Marka
Kategorie produktów
Filtr ceny
Dostępność
Technika nadruku
Materiał
Model

Kategoria: Gadżety

Zastanawiasz się nad sprezentowaniem swoim pracownikom gadżetów firmowych? Pragniesz zwiększyć rozpoznawalność swojej marki i podarować swoim kontrahentom oraz klientom gadżety biurowe z nadrukiem prezentującym logo Twojej działalności? Zapraszamy do zapoznania się z wysokiej jakości asortymentem, który został przygotowany w sposób zapewniający naniesienie tekstu reklamowego lub drobnej grafiki w kluczowych i rzucających się w oczy miejscach. Częścią interesującego asortymentu są pudełka, na których może znaleźć się Twoje logo. Pudełka te idealnie nadają się jako ozdobne opakowanie dla pamięci przenośnej pendrive, czyli świetnego gadżetu zarówno dla klientów, jak i pracowników. Elegancki prezent wpłynie pozytywnie na wizerunek Twojej marki i całego przedsiębiorstwa.

Wysoka jakość artykułów biurowych
Prezentowana oferta to gadżety biurowe reklamowe, które można skutecznie wykorzystać w czasie kampanii promocyjnych, targów biznesowych czy spotkań z kontrahentami. Są to drobne przedmioty o praktycznym przeznaczeniu, jak chociażby pendrive’y czy power banki, ale i karty micro-SD, na których można umieścić logo, a następnie podarować je w eleganckim opakowaniu. Przydają się one w czasie podróży służbowych, pracy w terenie, nie tylko jako gadżety umożliwiające przenośny dostęp do informacji czy ładujące telefon, ale również jako asortyment o lekkiej i kompaktowej formie mieszczący się w aktówce. Każdy pojedynczy produkt został odpowiednio wyselekcjonowany, by utrzymać wysoki standard tychże gadżetów, ich funkcjonalności oraz jakości, jakże ważnej w całej kampanii promocyjnej.

Profesjonalne nadruki
Oferujemy naszym klientom wysoką jakość połączoną z indywidualnym podejściem do każdego zamówienia. Gadżety biurowe, które stanowią część naszej starannie wyselekcjonowanej kolekcji, mogą przyczynić się do ekspansji pozytywnego wizerunku Twojej firmy. Opakowane w pudełko zdobione przez logo firmowe z pewnością wzbudzą w odbiorcy przychylność i dobre nastawienie do danej marki. Oferujemy zarówno estetyczny nadruk tradycyjny, jak i haft oraz grawer. Wszystko z wykorzystaniem nowoczesnej technologii, która sprawdzi się nawet przy niewielkich zamówieniach. Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania i stworzymy najlepszą ofertę dla Twojego biznesu. Z pewnością się nie zawiedziesz!