Infolinia +48 12 307 30 03

Filtruj produkty Showing the single result
Sortuj wyniki wg.
Marka
Kategorie produktów
Filtr ceny
Dostępność
Technika nadruku
Materiał
Model

Kategoria: Bandamki

Bandamki to produkt, który można nosić na wiele sposobów: jako chustkę na głowę, opaskę na rękę, zamiast gumki do włosów. To dodatek, za pomocą którego łatwo tworzy się ciekawą stylizację rodem z lat 90. Chusta bandamka może być noszona przez dorosłych, dzieci, a nawet… psy. Jej popularność warto wykorzystać, tworząc z bandamki oryginalny firmowy gadżet reklamowy. Opaska bandamka ozdobiona nadrukiem i haftem to dobry sposób na dotarcie przede wszystkim do młodszych odbiorców – jeśli to właśnie oni są targetem Twojej firmy, nie może jej zabraknąć wśród Twoich gadżetów.

Opaska bandamka – jeden gadżet, wiele możliwości
Za pomocą niewielkiej kwadratowej chustki można łatwo stworzyć efektowny dodatek do codziennego stroju. Bandamka na włosy będzie atrakcyjnym uzupełnieniem letniej sukienki. Bandamka na rękę podkreśli rockowy styl i sprawdzi się również u mężczyzn. Bandamki na głowę to idealna propozycja na letnie upały. Na tym nie kończą się możliwości wykorzystania bandamek. Każda osoba może sama zdecydować, w jaki sposób będzie używać gadżetu podarowanego im przez Twoją firmę. Dzięki temu, że chusta bandamka jest wykonana z wytrzymałego, przyjemnego w dotyku materiału, możesz mieć pewność, że pozostanie z Twoimi klientami na dłużej.

Bandamki z haftem lub nadrukiem – oryginalny gadżet reklamowy
Jeśli szukasz gadżetu, który zwróci uwagę potencjalnych klientów, chustka bandamka będzie idealna do tego celu. Duży wybór kolorów i wzorów pozwoli dopasować wygląd opaski do włosów – bandamki do identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Na chustce możemy wykonać dowolny nadruk: logo firmy, hasło lub slogan, grafikę.

Jak wykorzystać bandamki na głowę w działaniach marketingowych? Ten niewielki, ale efektowny gadżet możesz rozdawać uczestnikom koncertów i innych wydarzeń, wykorzystywać jako nagrody w konkursach, używać jako oznakowania dla osób biorących udział w grach miejskich i terenowych. Bandamki są najczęściej elementem młodzieżowych stylizacji, jeśli więc odbiorcami Twoich produktów są nastolatki czy studenci, taki dodatek z logo firmy będzie trafionym wyborem.