Infolinia +48 12 307 30 03

Filtruj produkty Showing 1 - 20 of 97 results
Sortuj wyniki wg.
Marka
Kategorie produktów
Filtr ceny
Dostępność

Kategoria: Kubki termiczne

Kubek termiczny reklamowy to gadżet, który doskonale sprawdzi się jako prezent na spotkania z klientami, targi branżowe, imprezy integracyjne dla pracowników. Nadruk z logo, nazwą lub grafiką sprawi, że kubek będzie przypominał o firmie z każdym łykiem kawy lub herbaty. Wykonany z odpornych na zmiany temperatury kubek termiczny to niezbędny gadżet dla osób, które dużo podróżują, są w ciągłym biegu i chcą cieszyć się zawsze ciepłym napojem niezależnie od sytuacji.

Kubki termiczne firmowe – najlepsza reklama dla Twojej firmy
Kubek termiczny reklamowy to propozycja dla tych osób, które chcą dać się zapamiętać klientowi, oferując mu niecodzienny gadżet firmowy. Kubki firmowe są oryginalnymi i praktycznymi, a jednocześnie niezobowiązującymi prezentami, które mogą być wręczane podczas spotkań biznesowych, targów czy innych imprez. Możemy zaoferować niską cenę produktu, nie rezygnując z jego wysokiej jakości. Niewielki koszt pozwala na zakup większych ilości kubków termicznych i wykorzystywanie ich do różnych celów promocyjnych.

Kubki termiczne z nadrukiem
Na zamówionych przez klienta kubkach możemy wykonać wskazany przez niego nadruk. Najczęściej jest to logo lub nazwa firmy, ale nasze możliwości są znacznie większe: możemy wydrukować hasło reklamowe, życzenia, motto czy efektowną grafikę. W zależności od zamówienia, stosujemy technikę sitodruku lub tampodruku – metoda jest ustalana indywidualnie po otrzymaniu projektu od klienta. Dzięki temu możemy zagwarantować, że wydruk będzie precyzyjnie odzwierciedlał grafikę, będzie trwały i odporny na wysokie i niskie temperatury.

Najwyższej jakości aluminiowe kubki termiczne
Kubek termiczny reklamowy może stać się prezentem, który pozostanie z obdarowaną osobą przez wiele lat. To solidnie wykonany produkt, który sprawdza się w każdych warunkach: przy częstych podróżach, w różnych temperaturach i warunkach pogodowych. Oferowane przez nas kubki termiczne firmowe są wykonane z aluminium, które jest odporne na uszkodzenia i odkształcenia, a jednocześnie jest lekkie, dzięki czemu kubki są wygodne w użyciu i transporcie.

Kubki termiczne reklamowe – design dopracowany w każdym calu
Nasi klienci mają do wyboru klasyczne kubki termiczne reklamowe w kolorze srebrnym, a także z rzadko spotykaną czarną obudową. W ofercie mamy kilka wersji tych produktów: klasyczne z uszkiem, a także bez uszka, zajmujące mniejszą ilość miejsca. Dostępne są różne pojemności kubków termicznych.