Infolinia +48 12 307 30 03

Filtruj produkty Showing the single result
Sortuj wyniki wg.
Marka
Kategorie produktów
Filtr ceny
Dostępność

Kategoria: Kaseton

Kaseton reklamowy polecamy tym klientom, którzy chcą zadbać o rozpoznawalność swojej marki w przestrzeni publicznej, ułatwić dotarcie do siedziby firmy, wyróżnić się spośród konkurencji. Podświetlany kaseton to reklama w uniwersalnej formie, którą możemy dostosować do potrzeb klienta. Dzięki solidnemu wykonaniu z wysokiej jakości materiałów produkt można montować na zewnątrz budynków, mając pewność, że będzie służył przez wiele lat, niezależnie od warunków pogodowych.

Kaseton reklamowy podświetlany – szczegóły wykonania
Jesteśmy producentami kasetonów reklamowych, co daje nam możliwość kontroli nad wszystkimi etapami w procesie ich powstawania. Dzięki temu możemy zagwarantować klientom najwyższą jakość wykonania, a także trwałość i niezawodność użytych materiałów. Kaseton reklamowy podświetlany jest wyprodukowany z użyciem ram aluminiowych. Aluminium to materiał, który spośród innych metali wyróżnia się lekkością, trwałością i dobrym stosunkiem jakości do ceny. Za pomocą ram aluminiowych możemy stworzyć kaseton reklamowy w wybranym przez klienta kształcie i rozmiarze. Wszystkie kasetony są wyposażone w oświetlenie LED, które zapewnia dobrą widoczność reklamy i zapewnia niewielkie zużycie prądu – technologia LED jest najbardziej energooszczędna.

Kaseton reklamowy na zamówienie
Wszystkie produkowane przez nas kasetony są produktami tworzonymi na zamówienie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, uwzględniając potrzeby klienta, miejsce montażu, specyfikę firmy. Klient otrzymuje produkt gotowy do użycia, z wykonanym przez nas nadrukiem. Kaseton reklamowy podświetlany może zawierać logo firmy, nazwę, hasło reklamowe czy grafikę. Specjalizujemy się w reklamie wielkoformatowej – wykonujemy kasetony w uzgodnionych z klientem rozmiarach i kształtach.

Kasetony reklamowe: trwałe, łatwe w montażu, uniwersalne
Podświetlane tablice z nadrukiem – kasetony – należą do najczęściej wykorzystywanych form reklamy świetlnej. Oferowany przez nas kaseton reklamowy może być montowany na zewnątrz budynku: na elewacji – wzdłuż lub równolegle do ściany, nad wejściem do budynku, na słupie reklamowym. Kaseton reklamowy podświetlany dobrze prezentuje się w nowoczesnym otoczeniu: na ścianach galerii handlowych, lokali użytkowych w nowych budynkach. Na reklamie może znajdować się nie tylko nazwa firmy, ale także elementy graficzne, dane kontaktowe i inne informacje dla klientów.