Infolinia +48 12 307 30 03

Filtruj produkty Showing 1 - 20 of 22 results
Sortuj wyniki wg.
Marka
Kategorie produktów
Filtr ceny
Dostępność
Technika nadruku
Materiał
Model

Kategoria: Czapki

Czapki z własnym nadrukiem to doskonałe narzędzie promocyjne i zarazem praktyczny element garderoby. Chronią przed słońcem, a te zimowe przed chłodem i śniegiem. Sprawdzą się doskonale jako gadżet reklamowy, prezent czy reklama. Można je wykorzystać podczas wszelkiego rodzaju prac na świeżym powietrzu, wyjazdów czy imprez masowych. Czapki z własnym logo budują świadomość marki i tworzą pozytywny wizerunek firmy. Nadają się zarówno pod haft, jak i nadruk.

Jakie czapki z nadrukiem mamy w ofercie?
Czapki z własnym nadrukiem to szeroki wybór projektów przeznaczonych zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Posiadamy wersje letnie lub jesienno-zimowe. Są to między innymi:

– Czapki-uszanki idealne na zimę. Wyposażone w ochronę uszu i szyi, zapinane pod brodą zapewniają przyjemne ciepło nawet podczas mrozu. Dodatkową izolację daje sztuczne futerko;
– Czapki polarowe w wielu wersjach kolorystycznych do wyboru. Po rozwiązaniu mogą one z powodzeniem służyć jako ocieplacz na szyję;
– Czapki letnie z daszkiem dla dzieci i dorosłych stanowiące idealną ochronę przed słońcem i natrętnymi owadami;
Wszystkie mogą być ozdobione Twoim logo lub specjalnie zaprojektowaną grafiką. Nadają się zarówno pod haft, jak i nadruk. Wystarczy wybrać odpowiedni kolor i rysunek, by zyskać oryginalny, praktyczny gadżet.

Kiedy zdecydować się na czapki z nadrukiem własnym?
Czapki z nadrukiem przydają się podczas wszelkiego rodzaju imprez na świeżym powietrzu, jak koncerty czy pikniki, wyjazdów, akcji promocyjnych czy zawodów sportowych. Dzięki nim bardzo łatwo się wyróżnić. Klienci nie będą mieć problemów z identyfikacją firmy. Stoisko czy zespół będą przykuwać uwagę. To zatem przepis na skuteczną promocję. Czapki z nadrukiem mogą też stanowić pamiątkę z wyjazdu lub prezent. Kiedy więc warto je u nas zamówić?

– Kiedy Twoja firma prowadzi prace na świeżym powietrzu;
– Kiedy organizujesz zawody lub wyjazd i chcesz wzmocnić zespół;
– Kiedy organizujesz imprezę masową: piknik, koncert etc.
– Kiedy organizujesz akcję promocyjną na świeżym powietrzu i szukasz sposobu na wyróżnienie swojego stoiska;
To doskonały sposób na zaprezentowanie swojej marki.

Czapki z nadrukiem – jak go drukujemy?
Wybrany model uzupełnimy o uzgodniony projekt graficzny, na przykład logo firmy. Stosujemy haft komputerowy lub nadruk, w zależności od oczekiwanego efektu. Dzięki temu jesteśmy w stanie odtworzyć detale rysunku i przenieść go na tkaninę. Przy odpowiedniej pielęgnacji długo pozostanie w nienaruszonym stanie.