Parasole

Chcesz promować swoją firmę w ciekawy i sprytny sposób? Wykorzystaj do tego przedmioty codziennego użytku – takie, z których potencjalny klient będzie chętnie korzystał i tym samym będzie miał często okazję przypomnieć sobie o Twojej firmie. Świetnym pomysłem są parasole reklamowe z nadrukiem! Szczególnie w naszej szerokości geograficznej, gdzie opady występują naprawdę często! Pomyśl, że każde rozłożenie parasola reklamowego z logo Twojej firmy działa jak szybka i bardzo skuteczna reklama. Buduje nie tylko pozytywny wizerunek, ale i odczucia. Twoja marka będzie kojarzyć się z funkcjonalnymi rozwiązaniami, ale też z poczuciem bezpieczeństwa oraz komfortem. W ten sposób możesz wpłynąć na podświadomość wszystkich użytkowników parasola. Pamiętaj, że nie musi być to jedna osoba – z parasola może korzystać cała rodzina i to przez wiele lat!

Parasole reklamowe dla firm – jakie warto wybrać?

Stojąc przed wyborem odpowiedniego modelu, warto zastanowić się nie tyle nad tym, jaki parasol wybrałbyś dla siebie, ale przede wszystkim zadać sobie pytanie, który parasol najbardziej pasuje do Twojej firmy oraz charakteru wykonywanej działalności. Parasole reklamowe – duże, czy małe? Często lepszym rozwiązaniem będzie większy parasol, szczególnie gdy nadrukowany ma być zarówno napis, jak i grafikę. Istotna jest ilość tekstu, jak i jego wielkość oraz rozmieszczenie. Parasole z nadrukiem reklamowym powinny mieć przede wszystkim widoczny napis lub logo przy jednoczesnym zachowaniu walorów estetycznych. U nas z pewnością dokonasz właściwego wyboru, ponieważ asortyment jest naprawdę szeroki! Możemy Ci zaproponować między innymi:

  • – klasyczne duże modele, które idealnie sprawdzą się podczas wszelkich akcji promocyjnych, a także targów i eventów – możesz przyciągnąć wzrok potencjalnych klientów nie tylko chwytliwym tekstem i ciekawym nadrukiem, ale też żywym pięknym kolorem!
  • – metaliczne srebrne i złote parasole, obok których nikt nie przejdzie obojętnie! Będą się wyróżniać i przez to od razu przyciągną ciekawskie spojrzenia
  • – parasole handlowe w kolorach tęczy – nie musisz ograniczać się do jednej barwy! Kolorowe parasole są radosne i są świetnym sposobem nie tylko na przyciągnięcie uwagi, ale też dodatkowe ocieplenie wizerunku nawet w pochmurny dzień!
  • – modele eleganckie z kratkowanym wzorem i oryginalną rączką imitującą gałkę zmiany biegów, która zdecydowanie dodaje prestiżu
  • – modele romantyczne z lamówką oraz bardzo przydatnym dodatkowym pokrowcem na ramię

Z Fitchoice masz o tyle ułatwione zadanie, że wybierasz zawsze spośród sprawdzonych modeli parasoli i rozwiązań oraz możesz liczyć na naszą radę. Udzielimy odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i wątpliwości. Doradzimy w kwestiach praktycznych i estetycznych, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.

Parasole reklamowe – producent i jakość mają znaczenie

Wiele osób planujących zakup gadżetów reklamowych sugerują się przede wszystkim ceną. Oczywiście jest to ważny czynnik, jednak nie jedyny, jaki należy wziąć pod uwagę przy wyborze właściwego producenta i sklepu. Tanie parasole reklamowe mogą rzecz jasna być solidne. Jednak zawsze zwracaj uwagę przede wszystkim na jakość. Skoro parasole reklamowe z logo Twojej firmy mają dobrze świadczyć o promowanej marce, powinno zależeć Ci na ich trwałości. Mają chronić i dzięki temu budować zaufanie do Twojej działalności. Na szczęście Fitchoice oferuje parasole reklamowe najwyższej jakości i to w bardzo atrakcyjnych cenach! Jest to możliwe dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu we wspieraniu działań promocyjnych firm. Zaufanie, jakim obdarzają nas klienci, stanowi najlepszą motywację do dalszych starań i stałego poszerzania zakresu usług oraz asortymentu.

Copyright © 2017 Fitchoice.eu Sp. z o.o.
Współpraca: all4u