Infolinia +48 12 307 30 03

Filtruj produkty Showing all 2 results
Sortuj wyniki wg.
Marka
Kategorie produktów
Filtr ceny
Dostępność
Technika nadruku
Materiał
Model

Kategoria: Odzież Szyta Na Zamówienie

Ubrania na zamówienie to propozycja dla klientów, którzy poszukują rozwiązań idealnie dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb. Szczegółowo dopracowany wizerunek w połączeniu z wysokim poziomem świadczonych usług stanowią wszakże o profesjonalizmie firmy. Nasze usługi obejmują nie tylko znakowanie, ale także szycie ubrań na zamówienie. Z naszą pomocą łatwo stworzysz wizerunek, który utrwalisz w świadomości swoich klientów! Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy. Współpracujemy z małymi i dużymi firmami, szkołami, klubami sportowymi oraz wieloma innymi organizacjami. Służymy pomocą w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy partnerem, któremu możesz w pełni zaufać!

Znakowanie i szycie koszulek
Zwykły producent odzieży ma w swoim asortymencie zazwyczaj tylko określone kroje i rozmiary. Oznacza to, że jeśli chcesz zamówić coś nietypowego lub wykraczającego poza standardową rozmiarówkę, możesz mieć z tym problem. Szycie na zamówienie jest więc ukłonem w stronę klientów z nietypowym zapotrzebowaniem na tekstylia. Ubrania na zamówienie będą idealnie dopasowane do sylwetek pracowników, a także wszelkich ich potrzeb, nie tylko pod względem wymiaru, kroju czy koloru. Szwalnia odzieży, z którą współpracujemy, nie boi się żadnych wyzwań, dokładnie tak jak my.

Szycie ubrań na zamówienie to wyłącznie część naszej oferty. Na życzenie klienta wykonujemy także wysokiej jakości nadruki reklamowe. Na odzieży możemy umieścić Twoje logo; nazwę firmy, szkoły lub klubu sportowego; motto czy inne hasło przewodnie; imię pracownika lub zawodnika itp. Możliwości są praktycznie nieograniczone! Zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów zlecenia i wykonania na ich podstawie indywidualnej wyceny.

Szeroka oferta dla wymagających klientów
Dzięki naszej szerokiej ofercie masz wszystko w jednym miejscu. Nie potrzebna Ci szwalnia odzieży sportowej, osobna firma wykonująca gadżety promocyjne na eventy i ktoś, kto zajmie się nadrukiem reklamowym. Działamy kompleksowo, troszcząc się o wszelkie potrzeby naszych klientów. To właśnie u nas zamówisz szycie ubrań na zamówienie, oznakowanie ich zgodnie z Twoimi wymaganiami, a także znajdziesz wybór różnorodnych gadżetów sportowych, biurowych i eventowych. Dzięki temu z pewnością oszczędzisz nie tylko cenny czas potrzebny na szukanie odpowiednich podwykonawców, ale także pieniądze. Gorąco zapraszamy do współpracy – u nas każdy znajdzie coś dla siebie!