Infolinia +48 12 307 30 03

Filtruj produkty Showing the single result
Sortuj wyniki wg.
Marka
Kategorie produktów
Filtr ceny
Dostępność
Technika nadruku
Materiał
Model

Kategoria: Taśmy z nadrukiem

Taśmy z nadrukiem firmowym to rozwiązanie, które wybiera wiele profesjonalnych przedsiębiorstw, nie tylko działających w branży e-commerce. Dzięki nim klient dostając paczkę, już na pierwszy rzut oka wie, kto jest jej nadawcą. Jednak to nie jedyny powód, dla którego taśmy klejące z nadrukiem cieszą się dużym zainteresowaniem. Są one także bardzo estetyczne i pomagają w budowaniu wizerunku marki. Jeśli tego typu rozwiązania interesują także i Ciebie, zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Taśma klejąca z własnym nadrukiem to jeden z gadżetów biurowych, jakie możesz u nas zamówić!

Taśma z logo firmy – świetny sposób, aby się wyróżnić!
Taśma z logiem to prosty, ale również bardzo skuteczny i rzucający się w oczy nośnik reklamowy, który znajdzie zastosowanie w wielu przypadkach. Pomoże zabezpieczyć paczki lub towary na czas ich transportu, pokazując innym, że troszczysz się o zawartość pudeł. Rozwiązanie to pełni więc nie tylko funkcję wizerunkową, ale jest także praktyczne! Wyróżnij się z tłumu, wybierając taśmę z nadrukiem firmowym. Możemy wykonać ją w różnych wariantach kolorystycznych, a także nanieść na nią wskazaną przez Ciebie grafikę (logo) lub tekst (hasło reklamowe, claim marki itp.). Mamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu różnego rodzaju nadruków reklamowych, dlatego współpracując z nami, zyskujesz gwarancję najwyższej jakości. Taśma z własnym nadrukiem to dodatkowa promocja, na którą wiele osób z pewnością zwróci uwagę – to rozwiązanie, które z pewnością warto przetestować!

Taśma z nadrukiem i inne gadżety reklamowe
Zainteresowała Cię taśma klejąca z własnym nadrukiem? W takim razie być może rozważysz także zamówienie innych gadżetów sportowych lub eventowych z naszej oferty? Mamy wiele ciekawych i wysokojakościowych propozycji, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Liczne grono zadowolonych kontrahentów mówi samo za siebie. Zachęcamy, abyś także i Ty dołączył do grona osób, które nam zaufały. Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj z nami w celu indywidualnego ustalenia wszelkich szczegółów oraz wyceny.