Infolinia +48 12 307 30 03

Filtruj produkty Showing all 9 results
Sortuj wyniki wg.
Marka
Kategorie produktów
Filtr ceny
Dostępność
Technika nadruku
Materiał
Model

Kategoria: Opaski odblaskowe

Wszyscy znają opaski na imprezy i jako modne gadżety, poprzez które można pokazać swoją indywidualność. Poza tym mogą zawierać informację o grupie krwi, posiadanych dolegliwościach, czy też alergiach. Jednak opaska na rękę może mieć również szereg innych zastosowań! Wykorzystywane są w branży turystycznej np. podczas wycieczek i aktywności sportowych. Korzysta z nich branża medyczna m.in. dla oznaczenia pacjentów. Najczęściej opaski służą do szeroko pojętych celów identyfikacyjnych. Dlatego mogą również pomóc Ci w budowaniu rozpoznawalności Twojej marki! Skorzystaj z szeregu możliwości, jakie dają opaski i zaufaj przy ich wytworzeniu rzetelnej firmie, która stawia na wysoką jakość – postaw na Fitchoice! W naszej ofercie znajdują się opaski wykonane z papieru niezniszczalnego i tworzyw sztucznych. Nie lubimy ograniczeń, więc możemy nanieść na opaskę dowolny nadruk reklamowy. To Ty decydujesz, jak chcesz wykorzystać naszą szeroką paletę możliwości. Tekst? A może logo? Czemu nie jedno i drugie! Oczywiście służymy radą i pomocą w razie wszelkich pytań oraz wątpliwości. Jesteśmy też otwarci na wszelkie sugestie, ponieważ zależy nam na Twojej satysfakcji z zamówienia!

Opaski eventowe
Opaska festiwalowa? A może opaski na rękę na imprezę w klubie? W Fitchoice możemy wytworzyć opaski w bardzo różnym stylu i szerokiej gamie kolorystycznej. Z pewnością uda nam się dostosować naszą ofertę do potrzeb i charakteru Twojego wydarzenia. Bez względu na to, czy będą to opaski na imprezy masowe, czy też mniejsze spotkania okolicznościowe, tematyczne, a nawet biurowe, służymy naszym doświadczeniem i ekspertyzą. Wiemy również, że w niektórych sytuacjach i warunkach atmosferycznych lepiej sprawdzą się opaski z tworzyw sztucznych. Będą też trwalsze, co jest szczególnie ważne w przypadku ich wielokrotnego użytku. Warto również rozważyć sposób regulacji opasek. Klejone, a może zapinane? Wybór należy do Ciebie!

Opaski reklamowe
Czy wiesz, że opaska na rękę z nadrukiem może być świetnym sposobem na promocję Twojej działalności biznesowej? Wyobraź sobie, że oprócz umieszczenia na nich nazwy firmy i logo możesz np. oznaczać nimi swoje produkty! Tak naprawdę możliwości kreatywnego zastosowania opasek jest mnóstwo. Właściwie wykorzystane mogą stać się elementem strategii budowania Twojej marki i jej świadomości w oczach konsumentów. Zwiększą zasięgi i odpowiednio zaprezentują. W dzisiejszym świecie należy się wyróżniać na każdym kroku i działać na wielu polach, aby nie zostać w tyle. Dotyczy to także działań promocyjnych. W Fitchoice mamy nie tylko elastyczne opaski, ale też podejście do klienta. Z pewnością wsłuchamy się w Twoje potrzeby i sprostamy oczekiwaniom.